2 adet/grup Bi-Di Çok modu Tek Elyaf 10/100 Mbps Fiber Optik Media Converter 2 km SC Konnektör

Derecelendirme 

Yeni ürün

Stokta var

1 öğeler

₺298.54

Etiketler: Ucuz 2 adet/grup Bi Di Çok modu Tek Elyaf 10/100 Mbps Fiber Optik Media Converter 2 km SC Konnektör, Yüksek Kalite 2 adet/grup Bi-Di Çok modu Tek Elyaf 10/100 Mbps Fiber Optik Media Converter 2 km SC Konnektör, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.


2 adet/grup Bi-Di Modlu Tek Fiber 10/100 Mbps Fiber Optik Medya Dönüştürücü 2 km Dalga Boyunun TX 1310nm/RX1550nm RJ45 SC Bağlayıcı
10/100Base-TX Fx Fast Ethernet Converter
çoklu Simplex Fiber Dalga Boyunun TX 1310nm/RX1550nm 2 km SC konnektörüne RJ45
miktar: 2 adet/grup
ücretsiz Kargo worldwide
10/100 M Auto-müzakere, çoklu Simplex Fiber, dalgaboyu: TX1310nm/RX1550nm, İletim mesafesi: 2 km, bir SC liman ve UTP RJ-45 port, ve Amerikan-Standart Güç
avantajı:
10/100 M Fiber Medya Dönüştürücü elde edilebilir iki farklı bükülmüş çifti ve fiber optik iletim medya dönüştürücü, röle 10/100Base-TX ve iki farklı ağ segmentleri 100Base-FX. uzun mesafe karşılayabilir, yüksek hızlı, yüksek bant genişliği Hızlı Ethernet çalışma grubu kullanıcıları. bildiğim kadarıyla gerçekleştirilebilir tekrarlayıcı olmadan 120 km uzaktan yüksek hızlı bilgisayar veri ağı arabağlantı.
telekomünikasyon için uygundur, yayın, demiryolları, finansal, menkul, gümrük, sivil havacılık, kargo, elektrik, su, ve yağ ve çeşitli genişbant veri ağları ve yüksek güvenilirlik gerektiren, veri iletimi, alan veya IP veri iletim şebekesi oluşumunu profesyoneller. kampüs genişbant ağ olduğunu, yayın ağı ve konut genişbant fiber-to-kat fiber evine iyi seçin.
lif Tipi
dalgaboyu
veri Rata
mesafe
bağlayıcı tipi
çalışma Gerilimi
not
çok modlu
1310/1550nm
155 M
2 km
Simplex SC
3.3 V/5 V
hiçbir DDM
1. WDM teknolojisi Ile, tek lif, fiber optik çift kullanım oranı;
2. Tek fiber medya dönüştürücü çiftler halinde kullanılması gerekir, söyleyerek TX 1310nm ile, 1550nm veya ile FX ile TX 1550nm, FX ile 1310nm;
3. With 1310nm/1550nm veya 1310nm/1550nm DBF sağlayan tek fiber optik-elektronik-entegrasyon modülü istikrarlı ve güvenilir performans;
4. 10/100 M otomatik adaptasyon ortamı, ağ yükseltme için uygun;
5. farklı HIC çözeltisi Ile, düşük sıcaklık-rise çip, soğutma sisteminin gerek, akış kontrolü gerçekleştirilmesi, yayın fırtına azalması;
6. ünlü marka optik-elektronik-entegrasyon modülü Ile sağlayan mükemmel optik ve elektrik güvenilir veri iletimi sağlamak ve uzun çalışma ömrü özellikleri;
7. Supporting yayın filtreleme, adresi otomatik öğrenme ve oto-güncelleme, ve mağaza-ve-ileri çalışma mekanizması;
8. Supporting tam çift yönlü akış kontrolü veya yarım-dubleks geri basınç çalışma desen, Otomatik müzakere ile birlikte;
9. Tek RJ-45 elektrik bağlantı NIC/HUB, otomatik çapraz tanımlama, bilgisayara ağ kartları veya anahtarlar ya da HUB bağlantı;
10. arasında seçim anahtarları Destekleyen 10/100 Mbps mağaza-ve ileri veya 100 M düz-aracılığıyla iletim desen (farklı);
11. destekleyen 1916 bayt süper veri paket iletim;
12. link-kaybı için gösterge lambaları sağlanması, elektrik ve optik bağlantı diagnostiği dinamik veri iletimi ve tam/yarım dubleks, veri hızı;
13. 50,000 'den fazla saat MTBF ile, telekom işletim ile uyumlu standart;
14. Ultra düşük güç dağılımı (
15. seçtiğiniz destekleyen çift gelen fiber optik portlar (MM), çift fiber (SM), tek lif (SM).
fayda:
1. 100BASE-TX Destekleyen çift bükümlü elektrik sinyali ve 100BASE-SX/LX ışık sinyali birbirine dönüşümünü.
2. ağ verici aralığı sınırı genişletir. sonra gelen için bakır tel 100 metre 300-550 M (multi-mode fiber optik); 100 kilometre (tek modlu optik fiber), ve kolayca HUB arasındaki bağlantı gerçekleştirmek, ANAHTARı, sunucu, terminal ve uzun mesafe terminali.
3. G100 serisi Ethernet fiber optik medya dönüştürücü destek tak ve çalıştır, bağımsız çalışabilir ya anlamına gelir veya diğerleri ürün ile bağlayın.
1. Standart Protokol: IEEE802.3 10 Base-T standart, IEEE 802.3u 100Base-TX/FX standart, IEEE802.3x Akış kontrolü, IEEE802.1q, IEEE802.1p QoS, IEEE802.1d Yayılan Ağaç
2. Connector: UTP RJ-1 konektörü, 1 SC/ST konnektör
3. Operation modu: tam dubleks modu veya yarım dubleks modu
4. MAC Adres Tablosu: 1 K
5. Buffer Boyutu: 1 Mbit
6. Akış Kontrolü: dubleks; Yarım dubleks; geri basınç
7. Zaman Gecikmesi: mağaza-ve-İleri: 9.6us, düz aracılığıyla: 0.9us
8. BER (Hata oranı): az sonra 1/1000000000
9. LED Gösterge Lambaları: GÜÇ, FDX, BAĞLANTı, HAREKET, TX100, FX
10. Güç kaynağı parametresi:
dış: 5 V DC 1A
dahili: 110-240 V AC 48VDC
11. çalışma Sıcaklığı: 0 ° C ~ 50 ° C
12. depolama Sıcaklığı: -40 ° C ~ 70 ° C
13. çevre nem: 5% ~ 90%
14. TP kablo: Cat5 UTP kablo
15. transferi fiber
çok modlu: 50/125, 62.5/125 veya 100/140um
tek modu: 8.3/125, 8.7/125, 9/125 veya 10/125um
16. boyutları ve Ağırlığı:
harici güç kaynağı: 26mm x 71mm x 92mm (Y x g x D)
dahili güç kaynağı: 35mm x 110mm x 140mm (Y x g x D)
nakliye Ağırlığı: 0.9 KG
telekomünikasyon Ağları, veri Ağları,
CATV, aktif Cihaz Sonlandırma, endüstriyel ortamlarda, Metro Uygulamaları,
Test Cihazları, WAN ve LAN Uygulamaları, öncül Tesisatları .
1. biz 1 yıl yedek ve 3 yıl bakım garantisi sağlar;
2. Bizim garanti kötüye, fiziksel hasar, su hasar, kayıp veya hırsızlık;

Birim Tipi Çift
Paket Boyutu 35cm x 22cm x 5cm (13.78in x 8.66in x 1.97in)
Marka Adı Go-Fibereasy
Model Numarası G100M-2KM-A/B
Fiber Type Multi-mode Single Fiber
Data Rate 10/100Mbps adaptive
Wavelength TX 1310nm/RX1550nm
Transmission Distance 2 km
Connector UTP RJ45
Fiber Connector SC Optional
Product Size 26mmx 71mm x 92mm(H x W x D)
Power Supply External,DC 5V, 1A
Standard CE,ROHS,ISO
is_customized Yes

İlgili ürünler

0 Değerlendirmeler

10/100/1000m Multimode 850nm 550 dubleks fiber optik rj45 ethernet medya dönüştürücü Ürün durumu test iyi koşullarda garanti Yepyeni, 100% yeni malzemeler Telekom dereceli kalite. Yüksek kalite ce ve fcc. 1 yıl değiştirme

₺373.19
0 Değerlendirmeler

özellikleri: --- düşük ekleme ve geri yansıma kaybı --- iyi exchangeability --- iyi dayanıklılık --- yüksek sıcaklık kararlılığı --- standart: Telcordia GR-326-CORE uygulamalar: CATV; Aktif cihaz sonlandırma;

₺58.60
1 Değerlendirmeler

Amerikan miller gerçek kaplı tel striptizci kablo kaplı sıyırma cihazı FTTH soğuk sonra çift- port striptizci ücretsiz nakliye Sizi temin ederim kalitesini sağlamak için ürünlerimizi biz size en iyi hizmeti sağlamak için hızlı nakliye,

₺117.73
0 Değerlendirmeler

Dell Ağ 331-8148 Uyumlu 40G QSFP + DAC Breakout Kablo (0.5-meter, pasif, QSFP + 4 SFP +, 30AWG) ürün Detayları Dell Hakiki 331-8148 satıcı Adı LODFIBER bağlayıcı Tipi QSFP + 4 SFP + Max Veri Hızı 40 Gbps kablo

₺346.58
4 Değerlendirmeler

Telecommuniation-70 ~ + 10dBm FHP12A Grandway El Mini Fiber Optik Güç Ölçer açıklama FHP12 Serisi Mini Optik Güç Ölçer kompakt yapısı ve istikrarlı performans vardır ve 850nm yüksek ölçüm hassasiyeti sağlar, 1300nnm,

₺154.57
0 Değerlendirmeler

1 Açıklama Fiber optik patch kablosu ve pigtail ST gibi konnektörleri farklı tipleri ile bağlayabilirsiniz, FC, SC, LC veya MU. yüksek kaliteli seramik yüksük ile, iyi uygunluk ve düşük Ekleme Kaybı vardır. ve bu yaygın Telekomünikasyon

₺149.30
0 Değerlendirmeler

adedi 50 ADET. 1. uygulama kapsamı bu Kurulum Kılavuzu suits için Fiber Optik Splice Kapanması (Bundan Sonra FOSC olarak kısaltılır), uygun kurulum rehberlik gibi. uygulamanın kapsamı: anten, yeraltı, boru hattı, handhole. ortam sıcaklığı-40

₺117.30
0 Değerlendirmeler

Optik Hat Terminali FTTH Mini Boyutu OKT Ekipmanları için maliyet etkin 8PON EPON OKT GEPON OKT 1. Ürün Açıklaması XW-18WZ118 şasi için tasarlanmıştır OKT cihazı 8 downlink 1000 M sağlayan PON portları, 8 uplink GE portları,

₺4 553.79
0 Değerlendirmeler

açıklama RY-LS300 optik ışık kaynağı sağlayabilir 1 4 özel gereksinimlerini karşılamak için çıkış dalga boylarını için, 650nm kırmızı kaynağı ve dahil 1310/1550nm dalga boyları için tek modlu fiber veya 850/1300nm dalga boyları

₺759.92
0 Değerlendirmeler

bazı kırsal sitesi, cep telefonu servis aralığı dışında olabilir, eğer konuşma olan iki operatörleri arasında koyan bir optik kablo optik ağ için gerekli. durum, Tarluz Fiber Konuşma Seti esastır. optik konuşma ile setleri, iki operatörleri

₺3 465.80
0 Değerlendirmeler

1.25G SFP, 1000 BASE-SX, LC, ikili fiber 850nm; 50um MMF üzerinde 550 m kadar, 62.5um MMF üzerinde 220 m kadar, 0C ~ + 70C özellikler 1.25 Gbps veri hızı operasyon 850nm VCSEL lazer ve PIN fotodetektör SFP MSA ile uyumlu ve SFF-8472

₺102.37
0 Değerlendirmeler

ürün Genel Bakış: video gelişmiş uluslararası digtal video optik dönüştürücü benimsenmesi ve optik fiber iletim teknolojisi, ve gerçek zamanlı aktarımını uygulamak & senkronizasyon, hiçbir bozulma ve yüksek kalite

₺249.96
0 Değerlendirmeler

Açıklamaları Jw3307a ekleme kaybı/dönüş kaybı test istasyonu yüksek performanslı kaybı test istasyonu tasarlanmış özellikle optik pasif bileşenleri üretim test ve laboratuvar test. Birleştirir üç farklı çalışma modu olarak geri

₺7 998.00
0 Değerlendirmeler

7dB FC/UPC Erkek Kadın Tekli Fiber Zayıflatıcı, sabit Tip sabit Optik Zayıflatıcılar uygulamalarda kullanılır bir önceden belirlenir ışık miktarını kaybı belirtilir. biz teklif LC, FC, SC, ST, MU farklı sabit ile sabit zayıflatıcı

₺202.62
0 Değerlendirmeler

Özellikler : bu bir çok amaçlı toolkit, mekanik eklemeler montajı için gerekli araçları sağlar. FTTH fiber optik soğuk inşaat kiti yapımında Fttx FTTH hızlı bağlantı olduğunu kauçuk yalıtımlı tel sıyırma, fiber kesme, temizleme

₺319.87
0 Değerlendirmeler

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin

₺79.98
0 Değerlendirmeler

optik Güç Ölçer Açıklama bu tip El optik güç ölçer bir kompakt ve kolay kullanımlı test aracı için optik elyaf ağları, mutlak optik güç ölçümleri için kullanılabilecek fiberlerin göreli kaybı ölçümleri yanı sıra. uygulama

₺389.18
0 Değerlendirmeler

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe

₺98.64
0 Değerlendirmeler

C220 EPON OKT için 4 port uplink kurulu lütfen bize ulaşın ödeme yapmadan önce stok. çok teşekkürler. ZTE ZXA10 C320 EPON destekler, GPON10G-EPON, XG-PON1, NG PON2, P2P ABD $3100.00 /adet ZTE GTGO

₺799.80